Özgür Özel’den Müsavat Dervişoğlu’na ziyaret

Özgür Özel, İYİ Parti Genel başkanı Müsavat Dervişoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İki parti genel başkanı görüşmenin ardından basın mensuplarına açıklamada bulundu. Dervişoğlu, ziyareti gerçekleştirdiği için Özel’e teşekkürlerini sundu.

CHP ile İYİ Partinin geçmişte birçok ortak çalışma gerçekleştirdiğini belirten Dervişoğlu, duyarlılıklarına, farklılıkların muhafaza edeceklerini belirtti.

Görüşlerinden istifade ettiklerini belirten Dervişoğlu nazik ziyaretleri için Özel’e teşekkürlerini yineledi.

Özel Dervişoğlu’nu başarılar dilediğini ifade ederek sözlerine başladı. CHP ile İYİ Parti’nin ilişkisinin İYİ Parti kurulduğundan bu yana her zaman duyarlılıkla devam ettiğini ifade etti.

CHP ve İYİ parti seçmenlerinin birbirlerine uzak olmadığını aktaran Özel, seçmenlerin sahada en yakın ilişki kurulduğu seçmenler olduğunu belirtti.

Özel, normalleşme süreci yaşandığını, İYİ parti ile normalleşme sürecinin olmasına gerek duyulmadığını buna ihtiyaç olmadığını aktardı.

BASINDAN GELEN SORULAR

Son günlerde Ankara Emiyetinde yaşanan Ayhan Bora Kaplan krizine yönelik gelen soruya yanıt veren Müsavat Dervişoğlu, “Eksik bilgiyle yanlış yorum yapmamaya özen göstermek lazım. Önemli sorulara ayaküstü cevap vermekten uzak dururuz. Hükümetin başındaki zatı bu konularda özen göstermeye çağırıyoruz” dedi.

Ayrıntılar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir